O nas

0 +
Zadowolonych klientów

Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody, nasza wypożyczalnia jest idealnym wyborem dla Ciebie!


Jesteśmy pierwszą wypożyczalnią rowerów elektrycznych zlokalizowaną w samym sercu Gór Świętokrzyskich w malowniczej miejscowości Święta Katarzyna otoczonej zielonymi terenami Świętokrzyskiego Parku Narodowego.


Nasza firma powstała w 2021 i od tego czasu oferuje szeroki wybór rowerów elektrycznych o różnych rozmiarach. Posiadamy markowe rowery niemieckiego producenta Haibike  na silnikach yamaha. Przykładamy bardzo dużą wagę do stanu technicznego wypożyczanego sprzętu, na bieżąco go serwisując i konserwując.


Oprócz rowerów elektrycznych możesz wypożyczyć również rowery tradycyjne dla dorosłych, dla dzieci, przyczepki i foteliki rowerowe. Jest to idealna opcja na rodzinne  zwiedzanie okolicy w aktywny sposób.


Jeśli nie jesteś pewien, który rower wybrać, zadzwoń lub napisz. Chętnie służymy pomocą i poradą w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Ciebie. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług oraz o zadowolenie klientów 😊


 

Zapraszamy do naszej wypożyczalni i odkrywania piękna okolicy województwa świętokrzyskiego na dwóch kołach!


Pozdrawiam

Magda,  

Rower elektryczny - trasa Święta Katarzyna - Bukowa Góra